Kontakt z nami

Działając na rynku od ponad 45 lat, nasza firma ma znaczący udział w rynku nie tylko w Finlandii, ale także w innych krajach Morza Bałtyckiego i całej Europie. Obecnie zatrudniamy około 80 osób w Finlandii i około 40 w całej Europie.

Biuro spółki w Polsce

Sprzedaż i wsparcie techniczne

VILPE Poland Sp. z o.o.
Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20d
55-080 Kąty Wrocławskie
biuro@vilpe.com
+48 71 740 26 23

czynne:
pon.- pt.: 8:00 – 16:00

Kontakt

Andrzej Janusz

Dyrektor Generalny
Poland

tel. +48 717 402 623 wew. 23, mob. +48 695 349 751
andrzej.janusz

Tomasz Pietrzak

Regionalny Kierownik
Sprzedaży

mob. +48 601 892 209
tomasz.pietrzak@vilpe.com

Tomasz Kijaczko

Regionalny Kierownik
Sprzedaży

mob. +48 607 226 224
tomasz.kijaczko@vilpe.com

Karolina Fatyga

Projektant
Menadżer ds. systemów Wentylacyjnych

mob. +48 663 018 171
karolina.fatyga@vilpe.com

Wojciech Marcinik

Logistyka i magazyn

tel. +48 717 402 623 wew. 21, mob. + 48 697 550 202
wojciech.marcinik@vilpe.com

Piotr Tasior

Doradca techniczno-handlowy

tel. +48 717 402 623 wew. 22 mob. + 48 726 424 104
piotr.tasior@vilpe.com