Sazinieties ar mums

Tā kā atrodamies tirgū jau vairāk nekā 45 gadus, mūsu uzņēmums ieņem ievērojamu tirgus daļu ne tikai Somijā, bet arī citās Baltijas valstīs un Eiropā. Šobrīd nodarbinām apmēram 80 cilvēkus Somijā un apmēram 40 cilvēkus visā Eiropā. Lasīt vairāk par VILPE.

Sazinieties ar mums un pastāstiet, kā mēs varam jums palīdzēt īstenot ventilācijas vai jumta projektus, vai arī uzdodiet jautājumus par mūsu produktiem un risinājumiem, un mūsu speciālisti būs priecīgi palīdzēt!

Pārdošana un tehniskais atbalsts

Tel. +371 24603003
Email: viktors.ksenzovs@vilpe.com
Darba laiks P-Pk: 9.00-17.00

Ņemiet vērā, ka esam slēgti šādās dienās:
1.janvāris, 6. janvāris, 13. maijs, 25. jūnijs, 6. decembris un 24.-31. decembris.

VILPE® Express Store (Espoo)

VILPE Oy Lintuvaarantie 33, FI-02650 Espoo
E-pasts: sales@vilpe.com
Atvērts no pirmdienas līdz piektdienai 07.00 – 16.00

Galvenais birojs (Mustasaari)

Galvenais birojs (Mustasaari)
VILPE Oy
Kauppatie 9, FI-65610 Mustasaari
Tel. +358 20 123 3200
E-pasts: firstname.lastname@vilpe.com
PVN maksātāja numurs: FI05581721

Noliktava (Mustasaari)

Ienākošo preču pieņemšana, tel. +358 20 123 3208
Noliktavas vadītājs Tapani Björlin, tel. +358 20 123 3208
Noliktavas operators Marko Blom, tel. +358 20 123 3235

Rēķini

Elektroniskie rēķini
Elektronisko rēķinu adrese: 003705581721
Operatora ID: E204503 (OpusCapita Solutions Oy)

Rēķiniem papīra formātā:
VILPE Oy
PL 11684
01051 LASKUT
FINLAND

Rēķini e-pastā (tikai 1 pdf fails e-pastā)
Vilpe-Oy.FI.P.130677-8@docinbound.com

Baltijas valstis

Jānis Āboliņš

Pārdošanas Menedžeris
Baltijas valstis

+371 22 305 950
janis.abolins@vilpe.com

Auksė Batvinskienė

Reģionālais Menedžeris
Lietuva

+370 65 573 120
aukse.batvinskiene@vilpe.com

Viktors Ksenzovs

Reģionālais Menedžeris
Latvija

+371 24 603 003
viktors.ksenzovs@vilpe.com

Pārdošanas vadības komanda

Tuomas Saikkonen

Izpilddirektors

+358 20 123 3284
tuomas.saikkonen@vilpe.com

Tiina Häggblom

Klientu Menedžeris

+358 20 123 3219
tiina.haggblom@vilpe.com

Carina Lagerström

Klientu Menedžeris

+358 20 123 3220
carina.lagerstrom@vilpe.com

Katarina Hellén

Mārketinga Menedžeris

+358 20 123 3215
katarina.hellen@vilpe.com

Essi Poropudas

Komunikācijas Vadītājs

+358 20 123 3217
essi.poropudas@vilpe.com

Mervi
Mervi Koskela

Finanšu Menedžeris

+358 20 123 3226
mervi.koskela@vilpe.com

Timo Anttila

Tehniskais Direktors

+358 20 123 3203
timo.anttila@vilpe.com

Harri Heiskanen

Ražošanas Menedžeris

+358 20 123 3214
harri.heiskanen@vilpe.com

Mikko
Mikko Rintamäki

Ražošanas Vadītājs

+358 20 123 3286
mikko.rintamaki@vilpe.com

Veli-Pekka Lahti

Pētniecības un attīstības direktors

+358 20 123 3221
veli-pekka.lahti@vilpe.com

Eero Saikkonen

VILPE dibinātājs

+358 20 123 3201
eero.saikkonen@vilpe.com

Tuomas Saikkonen

Izpilddirektors

+358 20 123 3284
tuomas.saikkonen@vilpe.com

Veli-Pekka Lahti

Pētniecības un attīstības direktors

+358 20 123 3221
veli-pekka.lahti@vilpe.com

Timo Anttila

Tehniskais Direktors

+358 20 123 3203
timo.anttila@vilpe.com

Mervi
Mervi Koskela

Finanšu Menedžeris

+358 20 123 3226
mervi.koskela@vilpe.com

Harri Heiskanen

Ražošanas Vadītājs

+358 20 123 3214
harri.heiskanen@vilpe.com

Harri Joensuu

Iepirkumu, loģistikas un kvalitātes vadītājs

+358 20 123 3228
harri.joensuu@vilpe.com